Darbo laikas

I7 - 19
II7 - 19
III7 - 19
IV7 - 19
V7 - 19
VInedirbame
VIInedirbame

Respublikos g. 68,
LT-35158 Panevėžys
Registratūros tel. 8 45 460 100,
8 45 460 091

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre 

VšĮ Panevėžio miesto odontologijos poliklinikoje veikia ambulatorinės odontologinės priežiūros (pagalbos) grandis, kurioje dirba puikiai pasirengę ir licencijuoti gydytojai odontologai, gydytojai odontologai specialistai, burnos priežiūros bei kiti specialistai. Įstaiga suteikia galimybę Panevėžio miesto ar šalies gyventojams laiku gauti reikalingas, saugias, kokybiškas ir kvalifikuotas nespecializuotas ir specializuotas odontologines asmens sveikatos priežiūros (pagalbos) paslaugas:
- odontologijos, burnos chirurgijos, periodontologijos, ortodontijos, ortopedinės odontologijos, vaikų odontologijos;
- burnos priežiūros specialistų (dantų techniko, gydytojo odontologo padėjėjo, burnos higienisto) bei radiologijos laboranto paslaugas.
Poliklinikoje užtikrinamas vaikų ir suaugusių asmenų ištyrimas, gydymo tęstinumas ir stebėjimas. Prireikus pacientai nusiunčiami konsultuotis su kitais specialistais ar stacionariniam gydymui į universitetines odontologijos profilio sveikatos priežiūros įstaigas. Poliklinikoje teikiamos profilaktinės ir planinės odontologinės pagalbos (profesionalios burnos higienos, sutrikdytos kramtymo funkcijos sugrąžinimo) ir radiologinio diagnostinio ištyrimo paslaugos.
Svarbiausias įstaigos siekis - stiprinti gyventojų odontologinę sveikatą ir vykdyti odontologinių ligų prevenciją.

Įstaigos odontologinės priežiūros (pagalbos) 2005-02-15 Licencija Nr. 0088


VšĮ Panevėžio miesto odontologijos poliklinikos darbuotojų pavyzdinio elgesio kodeksas - Peržiūrėti...