Darbo laikas

I7 - 19
II7 - 19
III7 - 19
IV7 - 19
V7 - 19
VInedirbame
VIInedirbame

Respublikos g. 68,
LT-35158 Panevėžys
Registratūros tel. 8 45 460 100,
8 45 460 091

Apie mus...

     VšĮ Panevėžio miesto odontologijos poliklinika yra Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos sveikatos priežiūros įstaiga, teikianti odontologines asmens sveikatos priežiūros paslaugas šalies gyventojams. Įstaiga savo veiklą vykdo nuo 1979 m. VšĮ Panevėžio miesto stomatologijos poliklinikos steigėja yra Panevėžio miesto savivaldybė.

   VšĮ Panevėžio miesto stomatologijos poliklinikoje veikia ambulatorinės odontologinės priežiūros (pagalbos) grandis, kurioje dirba puikiai pasirengę ir licencijuoti gydytojai odontologai, gydytojai odontologai specialistai, burnos priežiūros bei kiti specialistai. Įstaiga suteikia galimybę Panevėžio miesto ar šalies gyventojams laiku gauti reikalingas, saugias, kokybiškas ir kvalifikuotas nespecializuotas ir specializuotas odontologines asmens sveikatos priežiūros (pagalbos) paslaugas:
   - odontologijos, burnos chirurgijos, periodontologijos, ortodontijos, ortopedinės odontologijos, vaikų odontologijos;
   - burnos priežiūros specialistų (dantų techniko, gydytojo odontologo padėjėjo, burnos higienisto) bei radiologijos laboranto paslaugas.
   Poliklinikoje užtikrinamas vaikų ir suaugusių asmenų ištyrimas, gydymo tęstinumas ir stebėjimas. Prireikus pacientai nusiunčiami konsultuotis su kitais specialistais ar stacionariniam gydymui į universitetines odontologijos profilio sveikatos priežiūros įstaigas. Poliklinikoje teikiamos profilaktinės ir planinės odontologinės pagalbos (profesionalios burnos higienos, sutrikdytos kramtymo funkcijos sugrąžinimo) ir radiologinio diagnostinio ištyrimo paslaugos.
   Svarbiausias įstaigos siekis - stiprinti gyventojų odontologinę sveikatą ir vykdyti odontologinių ligų prevenciją.

   Įstaigos odontologinės priežiūros (pagalbos) 2005-02-15 Licencija Nr. 0088 


Mieli pacientai,

 

maloniai kviečiame Jus gegužės - birželio mėnesių trečiadieniais nemokamai pasitikrinti burnos sveikatą: sužinoti apie Jūsų dantų būklę, ar nesergate lėtiniu periodontitu (kitaip - „paradontoze"), burnos vėžiu ir kitomis ligomis.
Konsultuos Vilniaus Universitetinės ligoninės Žalgirio klinikos gydytoja I. Stankevičienė.
Visi norintys turi registruotis telefonu: 868513080 (dalyvauti gali 35-74 metų pacientai).

Kviečiame Jus sudalyvauti programoje ir sužinoti apie savo burnos sveikatos būklę. Prašysime Jūsų atvykti sutartu laiku į Jūsų sveikatos priežiūros centrą, kur Vilniaus Universitetinės ligoninės Žalgirio klinikos gydytoja apžiūrės Jūsų burnos ertmę ir paprašys atsakyti į anketos klausimus (skausmingos, invazinės procedūros nebus atliekamos). Po šios apžiūros Jūs būsite informuoti apie Jūsų burnos būklę, reikalingą gydymą ar tolesnį ištyrimą, o gautos žinios bus taip pat labai svarbios ir visai Lietuvai, išsiaiškinant esamą suaugusiųjų burnos sveikatos padėtį Lietuvoje ir kuriant efektyvias sveikatos apsaugos strategijas.

 

Prašome norinčius dalyvauti registruotis 
tel. nr. 8 685 13080.

 

Programos partneris: VšĮ Panevėžio miesto odontologijos polikinika